6.50" x 1,476' ARMOR-IIMAK AWR 1 Wax Ribbon - T65058BAO
Part #:
T65058BAO
Product Description
ARMOR-IIMAK, 6.5" W x 1,476' L, Black, Case Quantity: 12
Supply Chain Constraints
Avoid Rising Prices & Long Delays >> Learn More
Quantity Discounts
See Pricing
Save 20%
and receive item sooner
Show Me How
Huge Inventory / Fast Shipping
Easy 30 Day Return Policy
Secured Transaction
Discover the
Thermal Printer Supplies Difference!
Product Description
Detailed Specs
Product Family
AWR 1
MFG Part Number
T65058BAO
Product Type
Ribbon
Ribbon Width
6.50"
Ribbon Length
1,476'
Core Size
1" Core